Memoriał Czesława Cybulskiego
POZNAŃ, 18 czerwca/June 2023
Refresh ON
Last Changes: 2023-06-18 19:16:38
M1500 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 300 800 1500 100H 400H 2000p LJ HTFB HT

60 100para 200 800 1500 400H 4x400 PV SPpara HT HTFB

DAY 1
2023-06-18


15:00  Hammer Throw W / Młot K Final B 
15:00  Hammer Throw / Młot M Final B 
15:45  300 m W / K  [H]
16:00  200 m M  [H]
16:20  10x400 m Mix  [H]
16:45  Opening Ceremony 
17:00  Hammer Throw W / Młot K Final A 
17:00  Hammer Throw / Młot M Final A 
17:10  Pole Vault / Tyczka M 
17:15  100 m Para Athletics M  [H]
17:22  60 m M U14  [H]
17:30  60 m W / K U14  [H]
17:40  400 m H W /pł K  [H]
17:55  400 m H / pł M  [H]
18:10  200 m M  [H]
18:15  200 m M  [H]
18:30  Long Jump W / W dal K 
18:35  100 m H W / pł K  [Q]
18:40  Shot Put Para Athletics / Kula M 
18:45  2000 m Steeple. W / prz. K  [H]
19:00  1500 m M  [H]
19:15  1500 m W / K  [H]
19:30  100 m H W / pł K  [F]
19:40  800 m M  [H]
19:50  800 m W / K  [H]
EVENT RECORDS
WR 3:26.00 EL GUERROUJ Hicham MAR Roma (ITA) 1998-07-14
ER 3:28.32 INGEBRIGTSEN Jacob NOR Tokyo (JPN) 2021-08-07
ER 3:27.95* INGEBRIGTSEN Jacob NOR Oslo (NOR) 2023-06-15
NR 3:30.42 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin Monaco (MON) 2021-07-09
Min. WCH 3:34.20 Budapest (HUN) 2023-08-19
GP Poznań 3:37.51 COPELAND Piers GBR Poznań 2020-09-11
 
 Heat A  Summary

Last Changes: 2023-06-18 19:16:38
1500 m M - Heat A START: 2023-06-18 19:00 STARTED: 19:00:26
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Rank
1 9 50 WA KOMEN Brian 98-01-01 KENYA (KEN) 3:33.84 PB MR 1
2 12 169 WA MAYANJA Abu 95-10-09 UGANDA (UGA) 3:34.51 PB 2
3 11 49 WA KIPKOECH Justin 98-09-18 KENYA (KEN) 3:34.56 PB 3
4 10 13 WA SASINEK Filip 96-01-08 CZECH REPUBLIC (CZE) 3:38.06 SB 4
5 5 8 WA DAVIDIK Jakub 02-01-20 CZECH REPUBLIC (CZE) 3:38.18 PB 5
6 8 25 WA COPELAND Piers 98-11-26 GREAT BRITAIN (GBR) 3:38.52 6
7 7 108 WA KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 POLAND (POL) 3:38.78 SB 7
8 3 27 WA DODD Tom 98-10-02 GREAT BRITAIN (GBR) 3:39.52 8
9 6 91 WA GROBERSKI Michał 00-06-10 POLAND (POL) 3:41.80 9
10 2 152 WA ŻYWKO Szymon 99-04-12 POLAND (POL) 3:44.95 SB 10
11 1 117 WA MEGIER Maciej 03-04-26 POLAND (POL) 3:45.33 PB 11
12 4 44 WA RIVA Federico 00-11-09 ITALY (ITA) 3:45.78 12
13 83 WA CZERWIŃSKI Adam 88-10-02 POLAND (POL) DNF
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         0.0182118 s. | Mem: 1.25 megabytes