2. Memoriał Czesława Cybulskiego
POZNAŃ, 23 czerwca/June 2024
Refresh OFF
Last Changes: 2024-06-23 18:40:02
K400 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 100H 400H 2000p 4x400 TJ HT

60 100para 200 800 400H PV HT SP

DAY 1
2024-06-23


Zmiana programu minutowego!

12:30  Hammer Throw W / Młot K  [Gr. B]
12:30  Hammer Throw / Młot M  [Gr. B]
14:15  200 m M  [H]
14:50  Opening Ceremony 
15:05  Hammer Throw / Młot M  [Gr. A]
15:05  Hammer Throw W / Młot K  [Gr. A]
15:10  Pole Vault / Tyczka M 
15:15  100 m Para W+K / M  [H]
15:30  60 m Boys / chłopcy  [H]
15:40  60 m Girls / dziewczęta  [H]
15:55  400 m H W / pł K  [H]
16:05  400 m H / pł M  [H]
16:17  200 m M  [H]
16:25  200 m M  [H]
16:30  Triple Jump W / Trójskok K 
16:40  100 m H W / pł K  [Q]
16:47  100 m H W / pł K  [Q]
16:55  400 m W / K  [H]
17:05  2000 m Steeple. W / prz. K  [H]
17:10  Shot Put / Kula Para M 
17:16  800 m M  [H]
17:21  800 m W / K  [H]
17:30  200 m W / K  [H]
17:42  100 m H W / pł K  [F]
18:15  AmateurRelay / Sztafeta 10x400 m  [H]
EVENT RECORDS
WR 47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
ER 47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
NR 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal (CAN) 1976-07-29
NR 48.98* KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok Roma (ITA) 2024-06-10
Min. OG 50.95 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Heat A  Summary

Last Changes: 2024-06-23 18:40:02
400 m W / K - Heat A START: 2024-06-23 16:55 STARTED: 16:57:12
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Athlete Date Of Birth Club/Country Mark RT Rank
1 5 130 WA ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92-12-03 POLAND 51.91 0.252 MR 1
2 6 17 WA MALIKOVA Barbora 01-12-30 CZECHIA 52.22 0.209 2
3 4 19 WA PETRZILKOVA Tereza 93-09-10 CZECHIA 52.30 0.317 3
4 2 48 WA MORAUSKAITE Modesta 95-10-02 LITHUANIA 52.43 0.164 SB 4
5 7 41 WA ACCAME Ilaria 01-08-31 ITALY 52.51 0.282 5
6 8 165 WA SENN Giulia 01-12-19 SWITZERLAND 52.61 0.250 6
7 3 64 WA BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 POLAND 53.27 0.235 7
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         0.024554 s. | Mem: 1.25 megabytes