2. Memoriał Czesława Cybulskiego
POZNAŃ, 23 czerwca/June 2024
Refresh OFF
Last Changes: 2024-06-23 17:54:54
Ktrójs 0 3 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 100H 400H 2000p 4x400 TJ HT

60 100para 200 800 400H PV HT SP

DAY 1
2024-06-23


Zmiana programu minutowego!

12:30  Hammer Throw W / Młot K  [Gr. B]
12:30  Hammer Throw / Młot M  [Gr. B]
14:15  200 m M  [H]
14:50  Opening Ceremony 
15:05  Hammer Throw / Młot M  [Gr. A]
15:05  Hammer Throw W / Młot K  [Gr. A]
15:10  Pole Vault / Tyczka M 
15:15  100 m Para W+K / M  [H]
15:30  60 m Boys / chłopcy  [H]
15:40  60 m Girls / dziewczęta  [H]
15:55  400 m H W / pł K  [H]
16:05  400 m H / pł M  [H]
16:17  200 m M  [H]
16:25  200 m M  [H]
16:30  Triple Jump W / Trójskok K 
16:40  100 m H W / pł K  [Q]
16:47  100 m H W / pł K  [Q]
16:55  400 m W / K  [H]
17:05  2000 m Steeple. W / prz. K  [H]
17:10  Shot Put / Kula Para M 
17:16  800 m M  [H]
17:21  800 m W / K  [H]
17:30  200 m W / K  [H]
17:42  100 m H W / pł K  [F]
18:15  AmateurRelay / Sztafeta 10x400 m  [H]
EVENT RECORDS
WR 15.74(i) ROJAS Yulimar VEN Beograd (SRB) 2022-03-20
ER 15.50 KRAVETS Inessa UKR Göteborg (SWE) 1995-08-10
NR 14.44 TRYBAŃSKA Małgorzata KS Warszawianka Warszawa Barcelona (ESP) 2010-07-29
Min. OG 14.55 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Last Changes: 2024-06-23 17:54:54
Triple Jump W / Trójskok K START: 2024-06-23 16:30 END: 17:45:00
Pos Order Bib Athlete Date Of Birth Club/Country I II III IV V VI Mark
1 9 175 WA KORSUN Olha 96-11-11 UKRAINE x
+3.7
13.89
+1.0
14.16
+1.5
13.58
+0.4
13.63
+0.8
13.98
+1.4
14.16
2 7 173 WA AKGÖZ Gizem 01-01-05 TURKEY 14.07
+4.0
x
+1.3
13.74
+4.2
13.50
+0.6
x
+2.5
x
+2.0
14.07
3 5 46 WA GRIKŠAITĖ Aina 94-11-23 LITHUANIA 14.05
+0.9
13.93
+0.7
13.74
+0.4
13.84
+1.0
14.01
-0.2
13.94
+1.2
14.05
=PB
4 4 36 WA PURTSA Maria 95-08-18 GREECE x
+1.9
13.75
+2.6
13.70
+1.4
13.35
+1.6
13.95
+1.4
x
+1.8
13.95
SB
5 1 100 WA LASKOWSKA Adrianna 96-03-02 POLAND 13.55
+0.8
13.69
+1.0
13.76
+1.9
x
+1.3
x
+1.2
13.61
+1.7
13.76
SB
6 2 107 WA MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 POLAND 13.53
+1.2
13.34
+0.2
13.42
+2.4
13.30
+2.6
11.34
+0.4
x
+2.3
13.53
SB
7 3 65 WA BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 POLAND x
+0.3
13.13
+0.1
13.33
+1.8
13.35
+1.3
x
+5.0
13.52
+1.5
13.52
8 8 176 WA KRASUTSKA Hanna 95-07-20 UKRAINE 13.27
+2.8
13.39
+1.8
12.92
+3.0
r
-


13.39
9 6 21 WA SUCHÁ Linda 01-09-28 CZECHIA 12.73
+2.5
12.72
+1.7
13.31
+0.8
13.04
+1.8
12.96
+1.2
13.00
+0.9
13.31
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         0.020699 s. | Mem: 1.25 megabytes